Нікіта Джигурда заматюкався в прямому ефірі

Відомий російський провокатор Нікіта Джигурда знову здивував публіку - він прочитав нецензурний вірш в прямому ефірі.

Грандіозний скандал трапився на тринадцятій щорічній церемонії вручення премії за найбільш сумнівні досягнення у вітчизняному шоу-бізнесі "Срібна калоша", організованою радіостанцією "Срібний дощ".

Відомий своєю, м'яко кажучи, оригінальною поведінкою актор Нікіта Джигурда знову шокував громадськість. Вийшовши на сцену, він несподівано продекламував... нецензурний вірш власного складання.

Організатори премії досі не можуть прийти в себе, адже церемонію в прямому ефірі транслювали в Інтернеті. А, значить, нецензурний експромт провокатора почули мільйони. До мікрофону артист піднявся, щоб отримати приз, як переможець в номінації з не зовсім пристойною назвою – "Му", хоча, краще назвемо її як "Безглуздий вчинок".

У боротьбі за настільки почесний титул брутальний актор обійшов Олександра Лукашенка, який змусив військових віддавати честь своєму п'ятирічному позашлюбному синові і Сергія Полонського, що назвав новонародженого хлопчика ім'ям власної будівельної компанії.

Проте, не дивлячись на наявність настільки серйозних конкурентів, вчинок Джигурди, який, як оголосили ведучі, "не лише зняв на відео пологи своєї дружини, але і співав туди пісні", був визнаний "найбезглуздішим" з перерахованих.

Читайте також:

Нікіта Джигурда знову стане татом

Джигурда зняв пологи Анісіної на відео

Колеги подали до суду на Міхалкова, який їх образив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: