Нікіта Міхалков пішов від дружини, з якою прожив півжиття

В сім'ї Нікіти Міхалкова настали некращі часи: режисер, який з радянських часів є для багатьох зразковим сім'янином, пішов від дружини.

63-річний Нікіта Сергійович вже багато місяців проживає в окремій квартирі в центрі Москви, а в будинку, куди він повертався десятиліттями, тепер одна хазяйка - Тетяна Євгеніївна Міхалкова.

Шанувальники режисера ніколи не могли знайти темних плям на його бездоганній родинній репутації. Та і не намагалися: повірити в те, що Нікіта і Тетяна можуть дивитися в різні боки, дійсно важко. Подружжя з роками навчилося не виносити сміття з хати, прекрасно розуміючи, яким чином можуть відбитися родинні скандали на діловій репутації найтитулованішого кінематографіста Росії. На людях Міхалкови досі щаслива пара, але живуть вони давно порізно.

"Нікіта Сергійович переїхав в іншу квартиру, в центр Москви, а Тетяна залишилася в їхньому будинку, - діляться сусіди Міхалкових. - Він сюди навіть не приїжджає. Лише зрідка, в свята, коли вони збираються з дітьми".

Нікіта Міхалков, Тетяна Міхалкова
Комсомольская правда
Нікіта Міхалков пішов від дружини, з якою прожив півжиття
Одна з перших красунь Радянського Союзу Тетяна Євгеніївна завжди переживала будь-які неприємності гідно, з гордо піднятою головою. Так відбувається і сьогодні, коли вона залишилася наодинці зі своїм минулим. Останній раз Міхалкова публічно зізнавалася в тому, що в їхній сім'ї не все гладко давно - близько трьох років тому.

Можливо, тоді вона сподівалася, що її почують не лише співчуваючі домогосподарки, але і власний чоловік.
"Впливати на Нікіту дуже складно, - говорила Тетяна Євгеніївна. - Він людина дуже владна. У Нікіти ставлення до жінок інше. Він може їх взагалі не помічати... "Ось я такий, любіть такого".

Він суворий чоловік. Крім того, Міхалков - суворий батько. За тим, в якій строгості виховувалися його дочки, три десятиліття спостерігали мільйони, а коли вони виросли, Нікіта Сергійович почав влаштовувати і власне життя. Про своє рішення Міхалков, за словами родичів, заявив дружині в стверджувальній формі. Колеги режисера впевнені: річ у тому, що Нікіта Сергійович і Тетяна Євгеніївна стали говорити на різних мовах, а їх інтересам більше ніколи не перетнутися.

Нікіта Міхалков, Тетяна Міхалкова
Комсомольская правда
Нікіта Міхалков пішов від дружини, з якою прожив півжиття
"Взагалі, він завжди був поза побутом, - зізналася дружина режисера. - Головне для нього - справа, творчість, а все інше не має значення".

Сьогоднішній розлом в сім'ї не перший на віку Міхалкова. Вперше метр одружувався на актрисі Анастасії Вертинській, від якої у нього народився син Степан.
"Я б не сказав про своїх батьків, що це була ідеальна пара, - розповідає Степан Міхалков про стосунки його мами з Никітою Сергійовичем. - Обидва владні. Дуже владні. У сім'ї має бути хтось один головний. Двох лідерів не буває".

Сьогодні засмучені родичі вкотре переконуються в тому, скільки правди в цих словах... На початку того ж року, після розлучення із законною дружиною Анастасією, Міхалков зустрів іншу жінку - нею виявилася модель Тетяна.
"Пам'ятаю, як в будинку моделей мене збирали на побачення до Нікіти, - ділиться Тетяна. - Гримували, малювали якісь фіолетові тіні, сині стрілки. І, коли я підійшла увечері в такому вигляді до Будинку кіно, Міхалков буквально був в шоці від мого вигляду. Потім він мовчки ухопив мене за петельки, в туалетній кімнаті засунув під кран, умив і лише після цього повів в ресторан. Така, з білястими віями і водою на обличчі, я і сиділа за столиком, боячись що-небудь замовити".

Читайте також:

Міхалков знову на коні

Міхалков розганяє опозиційний журнал "Искусство кино"

Богдан Ступка став почесним громадянином Києва

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: