Новий альбом AC/DC нелегально скачали 400 тисяч разів

Через нелегальне скачування "Black Ice" став мегапопулярним за два тижні до офіційного випуску.

AC/DC
Архів
Новий альбом AC/DC нелегально скачали 400 тисяч разів
Новий альбом легендарного австралійського гурту AC/DC "Black Ice" було скачано понад 400 тисяч разів ще за два тижні до офіційного виходу. Щоправда, всі відстежувані завантаження були нелегальними.

Витікання сталося 7 жовтня, коли новий альбом виклали в мережах YouTube і BitTorrent, хоча офіційна дата виходу платівки була призначена на 20 жовтня. Лейбл Sony, на котрому AC/DC записували "Black Ice", що став першим студійним альбомом гурту за останні вісім років, витягнув альбом із ресурсу YouTube. Проте інтернет-користувачі продовжували качати нову роботу австралійців через BitTorrent.

AC/DC уже неодноразово виступали проти розповсюдження пісень в Інтернеті навіть у легальний спосіб. Будемо сподіватися, що все обернеться на краще. Недавній позитивний приклад показав гурт Metallica, чия платівка "Death Magnetic" з’явилася в мережі за десять днів до старту продажів, що викликало у музикантів шквал обурень. Але як виявилося, витікання благотворно вплинуло на популяризацію альбому – платівка миттєво осідлала перші місця чартів у десятках країн, що позитивно позначилося на прибутку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: