Новий альбом Radiohead безкоштовно!

Сьомий студійний альбом Radiohead "In Rainbows" ("У веселках") у середу з'явився у вільному доступі на спеціальному сайті.

Radiohead
Radiohead - чи не найперша супергрупа, готова поділитися своєю творчістю безкоштовно.
Сьомий студійний альбом Radiohead "In Rainbows" ("У веселках") у середу з'явився у вільному доступі на спеціальному сайті.


Це означає, що прихильники
Radiohead можуть безкоштовно викачати нові музичні композиції своїх кумирів. Понад те, відвідувачі інтернет-сайту британської групи стануть їх першими слухачами, оскільки у роздрібному продажу диск "In Rainbows" з'явиться тільки наступного року.


Продюсери групи все ж таки сподіваються, що серед охочих послухати новий альбом будуть і ті, хто готовий за нього заплатити. За попередніми оцінками, деякі фанати групи зможуть викласти до 100 фунтів стерлінгів за десять пісень у форматі MP3.


"Ми готові ризикувати. Але ми віримо, що люди готові заплатити за ту класну музику, яку ми робимо", - сказав один з менеджерів групи Брайс Едж.


Останні три альбоми Radiohead - "Kid A", "Amnesiac" і "Hail To The Thief" - посідали верхні рядки в британських хіт-парадах й вели перед у продажах.


Подібний крок британської групи ламає традиційні моделі продажу музичних дисків. Проте його не можна назвати новаторським. Так, останній альбом популярного співака Принца "Planet Earth" мешканці Сполученого Королівства одержали разом з однією з недільних газет. А індійська група Charlatans також планує розмістити у вільному доступі в інтернеті свій наступний альбом.

Radiohead In Rainbows

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: