НТКУ подає до суду на Волю за трансляцію Євробачення

Національна телекомпанія України має намір подати позов до Господарського суду Києва стосовно порушення ексклюзивних прав на трансляцію міжнародного пісенного конкурсу Євробачення компанією Воля-кабель.

НТКУ має намір подати позов до суду Києва стосовно порушення ексклюзивних прав на трансляцію "Євробачення - 2009" компанією Воля-кабель.Про це повідомив віце-президент НТКУ Михайло Кобля.

Суть претензій полягає в наступному: НТКУ придбала ексклюзивні права на трансляцію музичного конкурсу в Україні, проте Воля-кабель в той же час транслювала російську версію шоу, яку поширював Перший канал. Всесвітня мережа.

Згідно вимірам аудиторії, рейтинг російської і української версій був приблизно однаковим, а в великих містах трансляцію Першого каналу дивилося навіть більше людей, ніж трансляцію Першого національного каналу.

"Перед трансляцією ми розіслали кабельним операторам попередження, що НТКУ - єдина телекомпанія України, що володіє правами на показ Євробачення, але вони не послухалися", - розповів Кобля.

При цьому він зазначив, що рішення суду важко спрогнозувати, оскільки торік в аналогічній ситуації рішення було прийняте не на користь НТКУ.

Як повідомлялося, оцінка, яку поставила Україна виконавиці від Росії Анастасії Приходько на Євробаченні-09 є нижчою, ніж було оголошено під час трансляції фіналу конкурсу 16 травня повідомив голова українського журі Євробачення Роман Недзельський.

Читайте також:

Продюсер Лободи ображений на Росію

В Норвегії Олександра Рибака зустріли як пілота, що йде на пенсію

Приходько після "Євробачення" розплакалась і побігла до психолога

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: