Обираємо зірок

В Одесі 18 червня відбудеться перший кастинг учасниць спільного американо-українського проекту Поп-академія.

Американський шанс, мета якого - створення дівочого гурту міжнародного рівня. Серед основних вимог до конкурсанток далеко не вокальні дані, а модельна зовнішність і вміння рухатися.

Відбір конкурсанток пройде ще в Харкові (22 червня), Донецьку (25 червня), Львові (27 червня), і Дніпропетровську (2 липня). На фінальному кастингу, який відбудеться 4 і 5 липня в київському клубі Sound Planet, серед 30 дівчат визначать 12 фіналісток проекту.

Оцінювати таланти конкурсанток буде жюрі, до складу якого ввійшли автор цього проекту Девід Джанк, представник Hollywood Pop Academy в Україні Анжело Вуніотіс, президент Ukrainian Records Андрій Даховський, продюсер проекту Шанс Ігор Кондратюк і гендиректор радіостанції Хіт FM Віталій Дроздов.

12 фіналісток у віці від 18 до 24 років поїдуть до Лос-Анджелеса на тримісячне навчання в Hollywood Pop Academy, де вони братимуть уроки вокалу, хореографії, вивчатимуть премудрощі сучасного шоу-бізнесу. Після місяця навчання в академії кожного тижня проект покидатиме одна з учасниць, після чого залишиться п'ять українських дівчат, які і ввійдуть до складу нового гурту.

"Розкручуванням" нової команди займеться відомий американський продюсер Девід Джанк, який свого часу "розкручував" такі гурти, як Smash, t.a.t.u. та інші. Серед європейських країн Україна стала першою, куди акули американського шоу-бізнесу приїхали шукати таланти.

На основі цього проекту буде створено реаліті-шоу, яке транслюватиметься на одному з українських каналів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: