Обстріляні папараці подали до суду на Жизель Бюндхен

Папараці, яких обстріляли на весіллі у Жизель Бюндхен, подали на неї до суду.

жизель бюндхен
Lenta.ru
Жизель і Томі не очікували, що на них подадуть до суду
Два фотографи подали до суду на Жизель Бюндхен і її чоловіка Томі Бреді з вимогою відшкодувати їм збитки, оцінені в 1 мільйон доларів, за те, що в них стріляли за спробу сфотографувати весільну вечірку пари.

Чоловіки, яким було потрібно півроку для рішення звернутися до суду, стверджують, що охорона Бюндхен і Бреді почала стріляти по їхній машині в квітні цього року, коли ті відмовилися прибрати свої камери. Тоді ніхто не постраждав, але за моральний збиток папараці тепер вимагають гроші.

Відомо, що право на ексклюзивне фотографування весілля Жизель і Томі було продане одному відомому бразильському журналу. Але відважні папараці все-таки зважилися проникнути на торжество, за що ледве не поплатилися власним життям.

Настирливі папараці проігнорували запобігання охоронцям Жизель і не перестали знімати молодят. А коли охоронці Бюндхен і Бреді оточили наполегливих фотографів, вони заскочили в машину і спробували сховатися. Недовго думаючи один з охоронців фотомоделі почав стріляти їм навздогін і влучив у вікно машини.

Читайте також:

Охоронці на весіллі у Жизель Бюндхен обстріляли папараці

Жизель Бюндхен -найзаможніша модель

Діма Білан знявся голим для "Sex and The City"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: