ОЕ зняли новий кліп

Океан Ельзи зняли новий кліп на пісню "Зелені очі" зі свого останнього альбому. Відео вийшло яскравим, динамічним і свіжим.

Стрімкий, яскраво-зелений, динамічний, свіжий і експресивний – яким ще на Вашу думку міг стати кліп на пісню «Зелені очі»? Відео було знято протягом одного спекотного літнього дня, мабуть, занадто спекотного... і виявилося справжнім випробуванням як для всієї знімальної групи, так і для самих музикантів.

В результаті глядач отримав новий кліп, а музиканти в абсолютно незвичних для себе умовах продемонстрували не лише відмінну фізичну форму, бездоганну спортивну підготовку рівня майстрів спорту, атлетичні обсяги м'язової маси, невимушену лексику й легкі рухи, а й сталевий чемпіонський характер та нескінчене прагнення до тріумфу здорового способу життя.

І все це – заради безмежно-яскравих зелених очей!

Автор слів і музики – Святослав Вакарчук:

„Я дуже радий, що на концертах, коли ми виконуємо цю пісню, з’являється потужний заряд енергії і в самих музикантів, і у слухачів, які вже добре знають “Зелені очі” й співають її разом з нами з першого концерту туру.”

Ідея кліпу – Ілля Чічкан.

Отже, дивіться і пишайтесь тими, у кого здоровий дух у натренованих тілах.

Всеукраїнський тур Океану Ельзи триває. Фінальний концерт туру відбудеться за тиждень, 24 червня, у київському Палаці Спорту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: