Офіційно: Кіркоров госпіталізований в психіатричну лікарню

Офіційно: Кіркоров госпіталізований в психіатричну лікарню

Філіп Кіркоров / Фото: Офіційний сайт Філіпа Кіркорова

Російський співак Філіп Кіркоров у Ізраїлі проходить обстеження у психіатричному відділенні. За останні дні Кіркоров схуд і змарнів.

Відомий співак Філіп Кіркоров після скандального інциденту на репетиції церемонії "Золотий грамофон-2010" у Москві прилетів в Ізраїль, щоб пройти обстеження в тель-авівській лікарні "Тель а-Шомер".

"Філіп Кіркоров потрапив до лікарні "Тель а-Шомер" в середу і був екстрено госпіталізований в психіатричне відділення. Зараз він проходить обстеження, після якого буде прийнято рішення про подальші кроки", - повідомили у лікарні.

Наші спроби зв'язатися з представниками співака не увінчалися успіхом. В офісі компанії "Філіп Кіркоров продакшн" повідомили, що виступати з будь-якими коментарями може тільки директор, проте телефони і Геннадія Рибака, і прес-секретаря музиканта Ольги Алексєєвої були вимкнені.

Але один із журналістів таки зв'язався з Кіркоровим по телефону і той, з лікарняної палати, йому повідомив, що через обстеження він був змушений відмовитися від виступів, запланованих на грудень. За словами співака, його участь у новорічних "корпоративах" залежатиме від вердикту ізраїльських лікарів.

"Зі мною дійсно періодично відбуваються напади, коли мені важко себе контролювати і важко потім згадати, чому я так повівся. Я шкодую про те, що трапилося на репетиції в Кремлі, готовий особисто вибачитися перед Мариною Яблоковою, але не можу до неї додзвонитися", - заявив Кіркоров.

Співак висловив здивування з приводу того, як ситуацію описують ЗМІ: "Кожен з тих, хто мене знає, підтвердить, що бити людину, тим більше жінку, ногами я не буду ні за яких обставин. Накричати, можливо, відштовхнути - так, але не більше того ". На підтвердження своїх слів Кіркоров рекомендує прочитати офіційний коментар організаторів церемонії "Золотий грамофон".

Про те, що Філіп Кіркоров вилетів з Росії в іншу країну "для серйозного медичного обстеження", журналістам повідомила адвокат Тетяна Акімцева, що представляє інтереси співака. Але про те, що Кіркоров попрямував саме в Ізраїль, вона не говорила. Акімцева зазначила, що Кіркоров украй засмучений негативною реакцією колег на його вчинок. Адвокат додала, що за останні дні співак "сильно змінився, схуд і змарнів".

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація