"Океан Ельзи" бере тайм-аут

Після закінчення всеукраїнського туру "Міра" гурт може припинити свою діяльність на невизначений час.

"Океан Ельзи" бере тайм-аут
Лідер гурту "Океан Ельзи" - Святослав Вакарчук
Як повідомили організатори всеукраїнського туру "Міра", другий концерт гурту "Океан Ельзи" у Києві став 25-м за рахунком (при цьому реліз альбому "Міра" відбувся 25 квітня). Упродовж місяця музиканти відвідали 27 міст України з масштабними концертами. 26 і 27 червня відбудуться завершальні концерти туру в Сімферополі та Севастополі. Характерною ознакою туру "Міра" стало те, що всі виступи проходили на великих майданчиках, серед яких переважали стадіони і палаци спорту. Завдяки цьому концерти відвідало понад 120 000 шанувальників групи, що стало вже черговим рекордом "Океану Ельзи".

Тільки два київські концерти зібрали близько 24 000 глядачів. За всю історію України лише "Океан Ельзи" вже вдруге (після туру "GLORIA") зібрав таку кількість людей в одному місці за такий короткий проміжок часу. Перший концерт туру в Києві зібрав у Палаці спорту близько 15 000 шанувальників, тому було ухвалено рішення провести в столиці додатковий концерт. Після всеукраїнського туру "Океан Ельзи" відправляється у тури Європою та Америкою, а пізніше - Росією.

Раніше лідер гурту Святослав Вакарчук заявляв, що після закінчення туру гурт може припинити свою діяльність на невизначений час. "Далі, можливо, ми зробимо перерву в концертній діяльності для того, щоб зосередитися на іншій роботі, зокрема і на студійній роботі з іншими виконавцями", - сказав на презентації альбому "Міра" пан Вакарчук.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: