Олексій Чадов розлучився із нареченою

Олексій Чадов - кіношний красень знову вільний і готовий на любовні подвиги.

Герой дівочих мрій Олексій Чадов розлучився зі своєю нареченою - актрисою Агнією Дітковскіте. Приводом послужили чутки, які дійшли до Олексія, про невірність подруги.

Нагадаємо читачам, що Чадов і Дітковскіте познайомилися на зйомках кінострічки "Жара". Роман 28-річного Олексія і 20-річної дочки литовського режисера Олега Дітковскіте продовжувався більше трьох років. Чарівний актор, не дивлячись на популярність серед жіночої статі, залишався вірний нареченій. Олексій постійно просив свою юну подругу кинути палити заради здоров'я майбутніх дітей. Проте, в той же час, не дивлячись на тривалі стосунки, Олексій не квапився з пропозицією руки і серця, посилаючись на відсутність грошей на красиве і пишне весілля.

Як виявилось, скупість врятувала Чадова від рокової помилки. Стосунки двох популярних акторів зруйнувались в одну мить. Красива і весела Агнія, в силу своїй молодості і популярності, йшла по життю легкою ходою, і із задоволенням кокетувала з оточуючими чоловіками. У свою чергу, Чадов, напередодні 30-річчя, бачив свої стосунки з Агнією трохи іншими.

"Жартувати з почуттями я не бачу сенсу. Якщо я зараз живу з дівчиною, то нікого не шукаю, - сказав актор. - Але все змінилося і я залишився один. Ми розлучилися".

Читайте також:

Олексій Чадов передумав одружуватись

Кіркоров показав "fuck" Зеленському та Чадову

Чадов закохався у Віру Брежнєву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: