Оприлюднено фото коханки Шварценеггера і його таємної дитини

Фото домробіниці Арнольда Шварцнеггера від якого у неї є 10-річний син з'явилось в Інтернеті.

Відомий скандальний таблоїд TMZ опублікував фото та ім'я домробітниці, від якої у голлівудської зірки і екс-губернатора Каліфорнії Арнольда Шварценеггера є син. У той же час інша кандидатка - екс-стюардеса голлівудської зірки, категорично заперечує свій зв'язок з ним.

Крім того, інші видання виявили фотографії домробітниці в соціальній мережі MySpace.

На представленій виданням фотографії - домробітниця Мілдред Патрісія Баена (або Петті) з позашлюбним сином Шварценеггера. Таблоїд публікує також і фото самого хлопчика. Він схожий на свого батька, як дві краплі води, особливо усмішкою. Тим не менш Петті довгий час вдавалося приховувати родинний зв'язок хлопчика з Арнольдом Шварценеггером. Актор теж деякий час не знав, що у нього росте син.н

Пізніше, коли все з'ясувалося, екс-губернатор став надавати Петті щедру матеріальну підтримку. Вона 20 років пропрацювала в будинку Шварценеггера і звільнилася тільки на початку цього року.

Їхній роман почався багато років тому. Служниця розповіла, що, займаючись сексом, вони не користувались презервативами. Баена ніколи не ночувала в будинку господаря. Все, що між ними було, відбувалося вдень, так що ніхто не міг застати їх разом.

Зараз Петті з чотирма дітьми живе в будинку з чотирма спальнями і басейном, розташованому в кількох годинах їзди від Лос-Анджелеса.

Нагадаємо, Шварценеггер нещодавно зізнався у таємному романі, який приховував більше 10 років. Це стало причиною його гучного розриву з дружиною Марією Шрайвер, що з'їхала від нього близько трьох тижнів тому.

А ось колишня стюардеса приватного літака Арнольда Шварценеггера Теммі Бейкер Тусіньян заперечує, що її син, що народився в 1990-і роки - та самай "секретна" дитина екс-губернатора на стороні.

Адвокат екс-стюардеси категорично спростував її любовний зв'язок зі Шварценеггером і заявив, що ДНК-тест свого часу підтвердив батьківство чоловіка Теммі - Тома Тусіньяна.

Версія про позашлюбного сина від Шварценеггера у стюардеси виникла ще в 2003 році, коли біограф актора Венді Лі заявила про "дивовижну подібність" молодшого сина стюардеси Таннера і зірки "Термінатора". Колишні колеги Теммі розповіли ЗМІ, що вона завжди хвалилася їм, що у неї дитина від Арнольда і що вона була його коханкою.

Читайте також:

Причиною розлучення Шварцнеггера став позашлюбний син

Арнольд Шварценеггер розійшовся з дружиною

Шварценеггер повернеться в кіно з роллю кінського тренера

Повʼязані теми:

Наступна публікація