Організатори "Оскара" заборонили Бенксі приходити на захід у масці

Організатори "Оскара" заборонили Бенксі приходити на захід у масці

Організатори "Оскара" заборонили Бенксі приходити на захід у масці

Художник-графітник Бенксі хотів прийти на церемонію вручення премії "Оскар" у масці, але організатори нагородження проти такої ідеї.

Британський художник-графітист Бенксі, який мав намір відвідати церемонію вручення "Оскара" в костюмі, що приховує його зовнішність, зіткнувся із забороною організаторів заходу.

"Ця ідея здається дивною, але нас вона насторожує. Уявіть, що його фільм переможе. На сцену вийдуть п'ять осіб у мавпячих масках, і кожен буде стверджувати, що він і є Бенксі. І кому ж нам у цьому випадку вручати премію?" - сказав виконавчий директор Американської кіноакадемії Брюс Девіс.

Стрічка "Вихід через сувенірну лавку", творцем якої є Бенксі, претендує на "Оскар" у номінації "Найкращий повнометражний документальний фільм". Раніше художник заявляв, що негативно ставиться до різного роду церемоній нагородження, але готовий відвідувати їх, якщо його роботи будуть відзначені в якій-небудь номінації.

Про особу Бенксі в даний час практично нічого не відомо. Зокрема, немає точної інформації ні про його справжнє ім'я (в якості одного з варіантів вказується Робін Бенкс), ні про дату народження (передбачається, що він народився в першій половині 1970-х). При цьому багато робіт художника отримали широку популярність.

Нагадаємо, що 2 грудня 2010 року в український прокат вийшла документальна стрічка "Вихід через сувенірну лавку" - дебютний фільм всесвітньо відомого британського художника-графітника Бенксі. 

Читайте також:

Енн Хетевей і Джеймс Франко будуть ведучими "Оскара"

Названо документальні фільми-номінанти на "Оскар"

Названо мультфільми-номінанти на премію Оскар

Повʼязані теми:

Наступна публікація