П'ять гарячих секс-скандалів Каннського фестивалю

Увечері в неділю, 24 травня, стали відомі лауреати 62-го міжнародного Каннського кінофестивалю. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

"Антихрист", фільм Ларса фон Трієра
Головну роль у "Антихристі" виконала Шарлотта Гінзбург, яка отримала приз Каннського кінофестиваля за кращу жіночу роль
Головним тріумфатором виявився австрійський режисер Міхаель Ханеке, що показав Каннам "Білу стрічку": фільм-дослідження витоків фашизму. Фаворитам дісталися лише другорядні призи.

Після офіційного підведення підсумків, французька преса завжди виділяє найскандальніші фільми і події, що запам'яталися глядачам. За цими публікаціями можна визначити свого роду "гарячу п'ятірку" сексуальних скандалів 62-го фестивалю.

Секс-скандали Каннського фестивалю.

1. Найскандальніший європейський фільм конкурсу. Таким, поза сумнівом, стала картина "Антихрист", знята данським режисером Ларсом фон Трієром. Критики (особливо, критики-жінки) були обурені провокативними і натуралістичними сценами сексуального насильства, що "принижують жінок". Картина отримала антиприз за "чоловічий шовінізм" і приз за кращу жіночу роль (Шарлотта Гінзбург).

Фільм "Весняна лихоманка"
Фільм "Весняна лихоманка" розповідає про сексуальні стосунки в Китаї
2. Найскандальніший неєвропейський фільм конкурсу. Цей титул дістався фільму китайського кінорежисера Лоу Є "Весняна лихоманка", удостоєному Пальмової гілки за кращий сценарій. Ця картина, що розповідає про сексуальні стосунки в Китаї і, у тому числі, про одностатеву любов, піддалася жорсткій критиці на батьківщині.

3. Найскандальніший фільм позаконкурсної програми. Багато французьких ЗМІ обрали з довгого переліку ізраїльський фільм "Широко розплющені очі", що роповідає про труднощі любові двох релігійних євреїв. Скандал вдався, але кінокритики не виявили в картині Хаїма Табакмана нічого, що заслуговувало б на палкі оцінки.

Естель Десанж
AFP
Найскандальнішим вбранням кінофестивалю назвали сукню французької порнозірки Естель Десанж (на фото - праворуч)
4. Найскандальніше вбрання. Тут єдиної думки немає. Але усіх скандалісток перевершила французька порнозірка Естель Десанж. Ця владарка видатного бюста трохи не розрахувала надійність свого плаття, і їй постійно доводилося прикривати груди руками. Кожного разу, коли Естель вітала публіку махаючи рукою, її буквально засліплювали сотні фотоспалахів.

5. Найскандальніший поцілунок. Ця "номінація" дещо розчарувала гостей фестивалю. У нинішньому році все було відносно чинно і пристойно. Найбільше преса писала про пристрасні поцілунки, якими іспанський режисер Педро Альмадовар обсипав актрису Пенелопу Круз, що виконала головну роль в його фільмі "Розірвані обійми". Але Пенелопа постійно підставляла щічку.

Читайте також:

"Біла стрічка" - найкращий фільм Каннського фестивалю

Фільм "Антихрист" став головним скандалом Каннського фестивалю

Фільм "Розірвані обійми" - новий фаворит Каннського фестивалю

На Каннському фестивалі Джим Керрі грав у сніжки
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: