Переможець "Євробачення" влаштував істерику, бо вкрали його скрипку

Неприємна ситуація затьмарила зоряне повернення фіналіста міжнародного конкурсу пісні "Євробачення-2009" Олександра Рибака до Норвегії. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Олександр Рибак
AFP
Переможець "Євробачення" влаштував істерику, бо вкрали його скрипку
Після прильоту в Осло, де 23-річного норвежця з білоруським корінням Олександра Рибака зустрічали як національного героя, з'ясувалося, що пропала його скрипка.

Саме на цьому інструменті Саша зіграв на конкурсі музику до своєї пісні "Казка", що стала вже хітом.

Про пропажу скрипки, вартість якої після перемоги її власника на конкурсі перевищила сто тисяч доларів, стало відомо в той момент, коли Рибак отримував свій багаж в залі прильоту.

"Саша був такий щасливий, коли повернувся додому, що відразу і не помітив пропажі", - говорять близькі друзі співака, які разом з ним прилетіли з Москви в Осло.

Напевно переможець Євробачення помітив би пропажу скрипки лише вдома, якби не його прихильники, які попросили виконати переможний хіт просто в аеропорту.

Погодившись, Рибак на вулиці став шукати футляр з інструментом і, не знайшовши його, влаштував справжню істерику.

За словами очевидців цієї ситуації, Олександр з веселого переможця перетворився на хлопця, який кричав і шукав поліцію. Варта правопорядку, яка прийшла на місце, попросила написати заяву і викликали працівників аеропорту. Перше припущення про те, що дорогий багаж співака просто міг помилково відлетіти іншим літаком, при перевірці не підтвердилось.

Як сказали в аеропорту, футляр зі скрипкою не міг пропасти просто так із залу видачі багажу, - говорять друзі співака. - Мабуть, його вкрали або неправильно маркували і видали іншому пасажирові. Менеджерам Саші ще доведеться потрудитися і з'ясувати, куди подівся дорогий інструмент, а поки Рибак замовив в одній з місцевих майстерень собі новий.

Читайте також:

В Норвегії Олександра Рибака зустріли як пілота, що йде на пенсію

Переможець "Євробачення - 2009" не вважає себе найкращим

Представник Норвегії зізнався, що його надихає Лобода

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: