Перший показ мюзиклу U2 про "Людину-павука" пройшов невдало

Перший показ мюзиклу U2 про "Людину-павука" пройшов невдало

"Людина-павук" / Фото: kianews.com.ua

Прем'єру мюзиклу "Людина-павук", музику до якої написали учасники гурту U2, перенесено на січень. Тестовий показ вистави пройшов невдало.

У неділю, 28 листопада, на Бродвеї відбувся перший тестовий показ мюзиклу "Spider-Man, Turn Off Dark", музику для якого написали учасники групи U2 Боно і Едж. Захід довелося перервати п'ять разів через технічні накладки.

Неприємності переслідували акторів з першого ж акту. Почалося з того, що виконавець ролі "Людини-павука" через збій обладнання завис у трьох метрах над глядачами. Працівники сцени спробували спіймати актора за ноги, чим розвеселили присутню в залі аудиторію.

Під час показу стався ще як мінімум один інцидент за участю Ріва Карні, виконавця головної ролі. Він не зміг швидко відстебнути кріплення на інвентарі, що дозволяє Людині-павуку "літати", і через це пауза між двома сценами помітно затягнулася.

Раніше в листопаді Боно заявляв, що творці мюзиклу зіткнулися з непередбаченими труднощами і робота над постановкою виявилася важчою, ніж вони очікували. При цьому передбачалося, що перший показ "Людини-павука" відбудеться 14 листопада, проте потім цей захід перенесли на кінець місяця. В даний час вистава йде в театрі Foxwoods в тестовому режимі, а офіційна прем'єра повинна відбутися 11 січня 2010 року.

Режисером мюзиклу "Spider-Man, Turn Off Dark" є Джулі Теймор. До участі в цьому проекті вона працювала над такими кінофільмами як "Фріда" і "Через Всесвіт".

Читайте також:

Дмитру Мєдвєдєву збільшили зріст на фото поряд з лідером U2

На концерті U2 в Москві міліція заарештувала міжнародних правозахисників

U2 заграли нові пісні на першому після перерви концерті

Наступна публікація