У Москві пройде "Слов'янський гей-парад"

16 травня у Москві не тільки відбудеться фінал пісенного конкурсу "Євробачення", але й міжнародний гей-парад.

Як повідомив організатор акції "Слов'янський гей-парад" Микола Алексєєв, "в неділю відбулося засідання нашого оргкомітету, який прийняв рішення про те, що "Слов'янський гей-парад" пройде 16 травня, в день фіналу конкурсу Євробачення в Москві".

"В межах "Слов'янського гей-параду" пройдуть культурні і політичні заходи з 14 по 17 травня, а 16-го числа ми відзначимо міжнародний день протистояння гомофобії", - розповів Алексєєв.

За його словами, акція тепер буде називатися не "Московський гей-парад", а слов'янський - у ній планують взяти участь гей-співтовариства з Білорусії.

Відразу після перших травневих свят оргкомітет гей-параду має намір подати заявку в мерію на проведення параду і мітингу в Москві.

"Ми будемо шукати варіанти законного проведення акції, ну а якщо позитивного рішення не буде, то це ніяк не обмежить наші дії. У будь-якому випадку ми вийдемо на акцію, незалежно від рішення влади", - сказав він, зазначивши при цьому, що "право на волевиявлення громадян прописане в Конституції, і ми вимагаємо його виконання".

При цьому Алексєєв запевнив, що "ми в жодному разі не хочемо дискредитувати Росію у день фіналу конкурсу Євробачення і готові на будь-які переговори з владою".

Читайте також:

39% росіян вважають витрати на "Євробачення" невиправданими

Лобода виступатиме на Євробаченні під номером 17

Квитки на "Євробачення" вже продаються

В інтернеті з'явились фальшиві квитки на "Євробачення"

Росія не хоче перемоги на "Євробаченні-2009"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: