Після інсульту в Моїсеєва оніміла ліва частина тіла

Після інсульту в Моїсеєва оніміла ліва частина тіла

Борис Моїсеєв

Стан співака Бориса Моїсеєва погіршився. Через крововилив в мозок у співака паралізована вся ліва частина тіла.

20 грудня співак російської естради Борис Моїсеєв потрапив у приватну московську лікарню з діагнозом "ішемічний інсульт". Медики оцінювали його стан як важкий. Зараз його стан погіршився. Через крововилив в мозок у співака паралізована вся ліва частина тіла. За словами медиків, крововилив стався в передній частині правої півкулі мозку. Лікарі намагаються зробити все можливе, щоб нормалізувати стан Бориса.

Перші напади нездужання Моїсеєв відчув ще в ніч з неділі на понеділок. Той, хто знаходився поряд з ним, викликав швидку. Медикам Борис поскаржився, що дуже втомився, через щільний графік йому доводиться спати по 2 - 3 години на добу. Лікарі швидкої надали артистові першу допомогу і запропонували терміново поїхати в клініку, але він відмовився, пояснивши, що не може ось так кинути всі свої справи.

Буквально напередодні він брав участь у зйомках, де він випив кілька фужерів шампанського. Моїсеєв здавався бадьорим, жартував і непомітно витирав руки об скатертину.

"Борис категорично не хотів лягати в лікарню, тому що у вівторок у нас була запланована презентація нового кліпу на пісню "Я не можу втрачати", - розповідає директор Моїсеєва Олександр Юдін. - Але на наступний день стан погіршився, тому було прийнято рішення терміново везти його в лікарню".

Читайте також:

У Моїсеєва порушення мозкового кровообігу

Борис Моїсеєв потрапив до реанімації з інсультом

Борис Моїсеєв довів себе до нервового зриву

Наступна публікація