Після скандалу із Григор'євою Гібсон втратив роль в кіно

Голлівудський актор Мел Гібсон після того, як обматюкав свою екс-кохану Оксану Григор'єву, втратив фінансування нового проекту.

Після скандалу з Оксаною Григор'євою, яку Мел Гібсон назвав "свинею" і "нігерам", кінокар'єра знаменитого актора, схоже, підійшла до кінця. Як тільки аудіозапис образ Мела стала надбанням широкої громадськості, Гібсону відмовили у фінансуванні всіх його найбільших американських студіїй

Найближчим продюсерським і акторським проектом Гібсона повинен був стати фільм "Бобер", в який була готова вкласти гроші компанія Summit Entertainment. Цей фільм повинен був розповісти історію самотнього і розчавленого життям чоловіка, для якого найближчим другом стала іграшка у вигляді бобра. На бюджет ніхто заощаджувати не збирався - за різною інформацією, люди з Summit Entertainment майже розщедрилися на суму від 80 до 100 мільйонів доларів. "Бобер" заздалегідь вражав уяву зірковістю акторського складу - на головну роль претендував Х'ю Джекман, у другорядних ролях готувалися засвітитися Антон Єльчин, сам Гібсон і Джоді Фостер. Остання крім іншого ще і планувала стати режисером фільму.

Зйомки "Бобра" були призначені на серпень 2010 року, але вже точно відомо, що вони не відбудуться. Голлівудська студія відмовилася від проекту через расистські випади Гібсона. Решта кінокомпаній теж не вишикувалися в чергу, щоб підібрати потопаючий проект.

Вся справа в тому, що гроші виділялися конкретно під чесне ім'я Мела, - заявило джерело в студії Summit Entertainment. - А тут ця історія з його образами почуттів чорношкірих американців. В Америці так не прийнято, через це люди втрачають репутацію в одну мить.

Читайте також:

Мел Гібсон не дає грошей на доньку

Мел Гібсон просить суд захистити його від Оксани Григор'євої

Мел Гібсон зраджував російській коханій із порнопродюсером

Повʼязані теми:

Наступна публікація