Пітерські депутати подадуть на Мадонну до суду, бо вона матюкається

На Мадонну, яка днями записала матюкливе повідомлення для росіян, планують подати до суду петербурзькі депутати.

Депутати Санкт-Петербурга мають намір подати до суду на американську співачку Мадонну за використання ненормативної лексики у її зверненні до мешканців міста.

Депутати Законодавчих зборів Санкт-Петербурга затвердили на своєму останньому засіданні запит на адресу губернатора Валентини Матвієнко з проханням подати до суду на американську співачку Мадонну.

Нагадаємо, Мадонна використовувала слово "ох*єнно" у своєму привітанні мешканців Санкт-Петербурга, де 2 серпня відбудеться її концерт у рамках туру Sticky&Sweet.

На думку петербурзьких парламентаріїв, Мадонна завдала шкоди діловій репутації Північної столиці.

Крім того, парламентарії вважають, що організатори виступу співачки повинні відрахувати частину отриманого прибутку до міського бюджету. Депутати нагадують: концерт співачки є комерційним заходом, а вартість квитків на шоу поп-діви сягає 30 тисяч рублів. При цьому, за підрахунками парламентаріїв, Палацова площа буде використовуватися для проведення шоу не менше двох тижнів.

"Виходячи з інформації, наданої організаторами даного заходу, монтаж конструкцій, необхідних для проведення шоу Мадонни, займе не менше тижня. Природно, не менше часу має піти і на демонтаж цих споруд, - йдеться у депутатському запиті. - Таким чином, тут йдеться про вилучення підприємцем прибутку за рахунок користування державним майном - територією загального користування Палацової площі". Тоді як у чинному Земельному кодексі прописано: "Використання земельних ділянок повинне здійснюватися за плату".

У компанії PMI, яка займається організацією виступу Мадонни, повідомили, що відрахування до міського бюджету будуть зроблені, щоправда, у вигляді податків.

Нагадаємо, раніше росіяни зажадали від Мадонни не зневажати Бога. Відомо, що один із фірмових номерів співачки - це вихід розіп'ятою на великому дзеркальному хресті під час виконання балади Live To Tell.

У свою чергу організатори пітерського концерту пообіцяли, що у своєму виступі американська поп-зірка не використовуватиме елементи, які могли б образити традиційну мораль та релігійні почуття.

Читайте також:

Мадонна записала для росіян нецензурне привітання

Мадонна приїде у Петербург з кухарем

Оголену мускулисту Мадонну продали на аукціоні

Гая Річі злякали сексуальні іграшки Мадонни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: