Пітт і Джолі подали до суду на британський таблоїд, який повідомив про їхнє розлучення

Анджеліна Джолі та Бред Пітт подали до суду на британський таблоїд News of The World, який раніше повідомив про розлучення зіркової пари.

Відомі голлівудські актори Бред Пітт і Анджеліна Джолі в понеділок, 8 лютого, подали до суду на британський таблоїд News of The World, який раніше повідомив про розлучення зіркової пари.

"News of The World відмовився задовольнити розумні вимоги наших клієнтів про спростування і перепрошення за вторгнення у приватне життя й неправдиву інформацію, яку потім відтворили багато провідних світових ЗМІ", - заявив Кіт Шіллінгс, адвокат позивачів.

"Ми порадили їм (клієнтам) передати справу до суду, як вони і вчинили", - додав він.

Шиллінгс також спростував повідомлення деяких ЗМІ, що відомий адвокат з Лос-Анджелеса зі шлюборозлучних справ Соррелл Троуп мала будь-які контакти із зірковим подружжям.

У статті News of the World, яка обурила голлівудську пару, йшлося, що Пітт і Джолі відвідали каліфорнійського адвоката зі шлюборозлучних справ і підготували угоду про розподіл майна та опіку над їхніми шістьма дітьми.

Відразу ж після появи публікації в британському таблоїді відразу кілька людей з близького оточення найвідомішої голлівудської пари заявили, що чутки про їхнє розлучення не відповідають дійсності.

Самі Бред Пітт і Анджеліна Джолі ніяк не прокоментували чутки про "розлучення". Проте в неділю, 7 лютого, вони разом з'явилися на публіці на матчі за Суперкубок з американського футболу і не виглядали як люди, що вирішили розлучитися.

Читайте також:

Анджеліна Джолі та Бред Пітт готуються до весілля

Пітт і Джолі підписали шлюбний контракт

Анджеліна Джолі виклала в Інтернет своє дитяче відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: