Плакат Мадонни в образі Діви Марії повісили над Віслою

15 серпня у Варшаві відбудеться концерт Мадонни. А сьогодні над мостом з'явився плакат із зображенням співачки Мадонни в образі Діви Марії.

Плакат із зображенням співачки Мадонни в образі Діви Марії з написом Keep Rockin Poland повісили невідомі в четвер над одним з варшавських мостів напередодні концерту зірки в столиці Польщі, запланованого на 15 серпня.

Виступ Мадонни у Варшаві відбудеться в день, коли католики відзначають свято Вознесіння Пресвятої Діви Марії. Цей збіг спровокував в Польщі справжній скандал. Католики за підтримки депутатів, а також колишнього президента країни і ряду інших видних політиків, виступили проти концерту зірки і погрозили зірвати її виступ.

У відповідь на випади в адресу Мадонни шанувальники розмістили плакат величиною в 400-500 квадратних метрів на автомобільному Гданському мосту у Варшаві - одній з основних трас міста. Автор плаката художник Фернандо написав в Інтернеті - "хай політики борються з безробіттям у вашій країні, а не протестують проти концерту".

Не дивлячись на те, що варшавська влада не стала переносити дату концерту, протестуючі не відмовилися від свого наміру зірвати концерт. Одночасно з виступом зірки на території аеропорту "Бемово" противники шоу планують організувати свого роду "патріотичний" захід.

Під час концерту тисячі чоловік з плакатами, польськими прапорами і зображеннями Діви Марії протестуватимуть проти Мадонни і спробують заглушити її за допомогою релігійних гімнів і патріотичних пісень.

Там же розташовуватиметься невелика сцена, з якою католики закликатимуть бойкотувати концерт. За оцінками організаторів концерту, на нього можуть прийти до 70 тисяч чоловік. Велика частина квитків вже розпродана.

Читайте також:

Шоу Мадонни у Санкт-Петербурзі

Мадонна відправить своїх дітей в Освенцим

Сцена для Мадонни вбила людину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: