"План Путіна" в Інтернеті

Група з Владивостока "Корейські LEDчики" записала нову пісню на актуальну тему "План Путіна".

"План Путіна"
Factnews.ru
Група з Владивостока "Корейські LEDчики" записала нову пісню на актуальну тему. По мотивах восьми послань президента Федеральним Зборам музичний колектив, популярність якому принесла композиція "Путини" з дебютного альбому, представив новий шедевр в стилі регги - пісню з невитіюватою назвою "План Путіна". Як пише Polit.ru, на відміну від пісні "Путини", в новому хіті зустрічається всього один матюк. На сторінці групи на сайті Realmusic.Ru повідомляється, що група "із задоволенням і гордістю" представляє "новий хіт цієї осені".

"Дану композицію у мене вже хотіла купити одна відома політична партія, але ми не зійшлися в ціні і композиція поки залишається наший повною і беззастережною інтелектуальною власністю.

Група пропонує партії "Єдина Росія" купити хіт: "Представники Едра - чи не бажаєте придбати даний хіт?" Як відомо, саме "план Путіна" ліг в основу програми партії, з якою вона піде на грудневі вибори в Держдуму на чолі з президентом. "Як і будь-яка геніальна річ, дана пісня народжувалася в нестерпимих муках. У кожній строчці вистражданий біль і хвилювання за майбутнє наший великої країни, оспівано світле ім'я Президента Володимира Володимировича Путіна і його незабутнього Плану", - написано на сторінці групи. Поки пісня викладена в мережу абсолютно безкоштовно, а в Інтернеті є її відеоролик.

Активно обговорюваний останнім часом в російських ЗМІ "План Путіна" не міг не зачепити і блоггеров. Минулого тижня напередодні дня народження президента (7 жовтня) в блогах почалася фотожаба, присвячена "Плану Путіна". Вже опубліковані плакати: "План Путіна - Надія Росії", "План Путіна - Дим Вітчизни", "План Путіна - Перемога Росії", "План Путіна вставляє не по-дитячому", та інші. Як пише журнал "Вебпланета", розкручуванням "Плану Путіна" активно зайнявся також Максим Кононенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: