Побита Кіркоровим жінка хоче, щоб долю співака вирішила громадськість

Побита Кіркоровим жінка хоче, щоб долю співака вирішила громадськість

Філіп Кіркоров / Фото: Офіційний сайт Філіпа Кіркорова

Опитування про те, що робити з Кіркоровим, проводить на своєму сайті адвокат потерпілої Марини Яблокової.

 Режисер церемонії "Золотий грамофон" Марина Яблокова проводить громадське опитування, яке покликане вирішити її сумніви щодо можливості укладення мирової угоди зі співаком Філіпом Кіркоровим. Про повідомив адвокат Яблокової Сергій Жорін.

Нагадаємо, Яблокова звернулася до суду із заявою про порушення відносно співака Філіпа Кіркорова кримінальної справи за нанесення легкої шкоди здоров'ю і образу. Інцидент стався під час репетиції церемонії "Золотий грамофон".

Кіркоров спочатку заперечував свою провину, згодом зізнався, що хворий і потребує лікування. Він пройшов обстеження в ізраїльській психіатрічній клініці, проте лікарі не знайшли психічних відхилень.

"Ми зараз сумніваємося, чи варто нам доводити справу до суду або укласти мирову угоду, а якщо йти на угоду, то яку компенсацію моральної шкоди вимагати", - сказав адвокат Яблокової. За його словами, долю Кіркорова може вирішити громадська думка.

За словами Жоріна, опитування проводиться на його інтернет-сайті. Учасникам запропоновано два питання. Перше - чи потрібно укладати мирову угоду або йти до суду. Друге - яку суму компенсації моральної шкоди потрібно вимагати з Кіркорова в разі укладання мирової угоди.

Рішення Яблокової в значній мірі буде залежати від результатів опитування, наголосив Жорін.

Читайте також:

Кіркоров побив жінку за те, що вона назвала його г**доном

Білан зізнався, що страждав на таку ж хворобу, як і Кіркоров

Меладзе відмовився співати з Кіркоровим через побиття дівчини

Повʼязані теми:

Наступна публікація