Побита Кіркоровим жінка погодилась його пробачити за гроші

Побита Кіркоровим жінка погодилась його пробачити за гроші

Філіп Кіркоров / Фото: vesti.kz

Марина Яблокова погодилася на мирову з Філіпом Кіркоровим. Співак заплатить їй за те, що накоїв, а вона перерахує ці кошти на благодійність.

Режисер премії "Золотий грамофон" Марина Яблокова погодилася на мирову з Філіпом Кіркоровим. Співак заплатить їй гроші Про це повідомив адвокат постраждалої Сергій Жорін.

"Ми поки обговорюємо умови угоди, але принципове рішення про мирову нами прийнято", - заявив адвокат. Раніше саме Жорін заявляв, що його клієнт відхилила всі спроби Філіпа Кіркорова помиритися. Так, наприклад, адвокат назвав публічні вибачення Філіпа Кіркорова, опубліковані на сайті співака, спробою уникнути відповідальності.

Згідно з умовами мирової, Яблокова забере заяву з міліції, за що Філіпп Кіркоров виплатить режисерові неназвану суму. Жорін підкреслив, що всі гроші, які його клієнт отримає від артиста, будуть спрямовані на благодійні цілі. "Всі кошти, які повинен буде виплатити Кіркоров, безпосередньо підуть до благодійного фонду Чулпан Хаматової", - заявив адвокат.

Конфлікт між Яблоковою і Кіркоровим стався на репетиції церемонії "Золотий грамофон". За твердженням режисера, Філіп побив її за те, що йому в обличчя світили прожектором. У результаті інциденту Марина Яблокова отримала струс головного мозку і множинні гематоми.

Спочатку Кіркоров все заперечував, звинувачуючи Яблокову в самопіарі, проте, коли стало відомо, що міліція почала перевірку заяви, публічно вибачився. Після цього він покинув країну, відправившись до Ізраїлю на лікування. Пройшовши обстеження в одній з клінік Тель-Авіва, він повернувся в російську столицю, тому що ніяких відхилень у нього виявлено не було.

Читайте також:

Кіркоров побив жінку за те, що вона назвала його г**доном

Білан зізнався, що страждав на таку ж хворобу, як і Кіркоров

Кіркоров втік із психіатричної лікарні в Ізраїлі

Повʼязані теми:

Наступна публікація