Поланскі досі у в'язниці, бо за нього не внесли заставу

Режисер Роман Поланскі і досі перебуває у в'язниці, адже застава у розмірі 4,5 мільйонів доларів і досі не внесена. Раніше швейцарський суд двічі відмовляв Поланскі у звільненні під заставу.

Міністерство юстиції Швейцарії повідомило про те, що влада досі не отримала заставу на суму 4,5 млн за звільнення режисера Романа Поланскі, у зв'язку з чим він залишиться у в'язниці як мінімум до п'ятниці.

За словами міністерства юстиції Швейцарії Фольк Галлі, Поланскі "не вийде з в'язниці до п'ятниці, застава (за його звільнення) повинна бути виплачена у найближчі дні".

Представник Мін'юсту Швейцарії зазначив, що до того часу, поки це не відбудеться, про звільнення та відправлення його під домашній арешт поки не може бути й мови.

Як стало відомо 25 листопада, Швейцарський суд погодився звільнити Поланскі під заставу в 4,5 млн дол і помістити його під домашній арешт у будинок у Гштааді, який належить йому. Міністерство юстиції Швейцарії вирішило не оскаржувати рішення швейцарського суду.

Раніше швейцарський суд двічі відмовляв Поланскі у звільненні під заставу з побоювань, що режисер може таємно залишити країну до рішення про екстрадицію до США.

Читайте також:

Мінюст Швейцарії дозволив звільнити Поланскі під заставу в 4,5 млн дол

Поланскі хоче заплатити гроші, щоб його випустили з в'язниці

Жертва зґвалтування зажадала від США закрити справу Романа Поланські

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: