Помер великий музикант

7 серпня в Санкт-Петербурзі помер лідер групи "Вермишель Оркестра", колишній учасник групи "Акваріум" Сергій Щураков.

7 серпня в Санкт-Петербурзі помер лідер групи "Оркестр Вермишель", колишній учасник групи "Акваріум" Сергій Щураков.

Минулого тижня 47-річний музикант був госпіталізований з діагнозом перитоніт в лікарню НДІ швидкої допомоги Санкт-Петербурга, де йому була успішно зроблена термінова операція. Проте незабаром у нього відкрилася язва дванадцятипалої кишки. Лікарі провели другу операцію, але врятувати музиканта не змогли.

Сергій Щураков
Сергій Щураков (Фото: vo.org.ru)
Сергій Щураков здобув широку популярність, працюючи з Борисом Гребенщиковим. Вперше він з'явився в "Акваріумі" на записі альбому " Равноденствие " в 1987 році. У 1991 році після розпаду "Акваріума" Щураков став основною музичною силою "БГ-Бенда", граючи на акордеоні, мандоліні і піаніно.

У 1993 році він влився до складу відродженого "Акваріума", де грав до 1997 року. За участі Щуракова були записані альбоми " Пески Петербурга ", "Кострома mon amour", "Навигатор", "Снежный лев", "Гиперборея" і епохальний "Русский альбом".

У різний час Сергій Щураков брав участь в групах "Трилистник" Андрія "Дюши" Романова і "Популярна механіка" Сергія Курехина.

У 1996 році він створив "Оркестр Вермишель". За десять років група випустила три альбоми. Крім того, музиканти записали музику до фільму "Свої" Дмитра Месхиєва і стрічки Сергія Потьомкіна "Місто без сонця".

Сергій Щураков буде похований 9 серпня на Волковськом православному кладовищі Санкт-Петербурга поряд з Майком Науменком і Дюшею Романовим.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: