Потап і Настя: "Ми крутіші за ВВ і Океани!"

Відкривати Олімпійські Ігри в Сочі будуть Потап і Настя Камєнскіх. Тепер репер погрожує плюнути в обличчя, якщо хтось назве його з Настею "зірками-початківцями".

Українські виконавці Потап і Настя Камєнскіх співатимуть гімн Росії на відкритті Олімпійських Ігор 2014 року в Сочі. Вони перемогли в міжнародному конкурсі "П'ять зірок", призом якого і був виступ на відкритті спортивного форуму світу.

Потап і Настя Каменських (Фото: e-motion.com.ua)
Дует так сподобався Софії Ротару, що вона розцілувала Потапа і запросила виконати пісню на одному з її концертів
Виступ Потапа і Насті в Сочі пройшов настільки вдало, що виконавці впевнено лідирували всі три конкурсні дні.

У перший день дует виконав пісню Йосипа Кобзона "А у нас во дворе", переробивши твір на свій лад. У другий день виконавці заспівали свій хіт "Не пара", знову набравши найбільшу кількість балів. А в завершальний день вони продемонстрували кавер на пісню з репертуару Софії Ротару "Хуторянка".

Дует так сподобався співачці, що вона розцілувала Потапа і запросила виконати пісню на одному з її концертів. Але спеціальний приз за краще виконання її пісні українською мовою Ротару вручила групі Прем'єр-міністр.

Суперечки журі не стихали всі три конкурсні тури. У результаті бронза – одразу у двох учасниць - Тетяни Барнишевої та Єви Рівас. Євгенія Отрадна посіла друге місце.

Потап зі статуеткою "П'ять зірок" (Фото: e-motion.com.ua)
Потап: "Ми - зірки світового рівня: нас бачив не лише весь СНД, але і закордон!" (Фото: e-motion.com.ua)
"Російські журналісти все дошкуляли нам питанням: як це українська група перемогла на всеросійському конкурсі? Хто штовхав? Хто допоміг? І ось тепер ми не б'ємося в гумові стіни українського шоу-бізнесу, тому що ми - зірки світового рівня: нас бачив не лише весь СНД, але і закордон!" - заявив Потап на прес-конференції після перемоги.

"Ніхто не очікував, що гран-прі виграємо ми, - продовжив репер. - Дуже переживали, але відчували підтримку країни. Отже, якщо хтось надумає тепер називати нас "зірками-початківцями", плюну в обличчя! Ми герої, ми крутіші, ніж Руслана, ВВ і Океани!"

Пізніше Потап заявив, що збирається виставити на аукціон власне право заспівати на відкритті Олімпіади в Сочі.

"Заробляти треба," – каже Потап, але не хоче піддаватися загальній істерії і косити гроші на виборах. Хоча пропозиції, каже, є.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: