Працівники Боллівуду знову страйкують

Роботу найбільшої кіностудії в Індії паралізовано у зв'язку з масовим страйком співробітників.

Наразі кількість незадоволених умовами працівників індійської "фабрики мрій" складає 100 тисяч осіб, серед яких і зірки кіно.

Припинено виробництво всіх кінофільмів, а також всіх телепередач. За словами учасників страйку, вимушена акція протесту була спровокована самими продюсерами кіностудії, що не виконують своїх зобов'язань перед співробітниками.

Згідно із заявою генерального секретаря однієї із профспілок Дінеша Чатурведі, "виплати співробітникам кіностудії не проводилися спочатку три, потім шість місяців, а потім і цілий рік".

У свою чергу представники продюсерських компаній сподіваються, що ситуація незабаром буде вичерпана. Великі надії покладаються на фестивальний сезон, що розпочинається в Індії, під час якого компанія розраховує отримати необхідні кошти від продажу квитків і реклами.

Влітку минулого року найбільша в Індії "фабрика мрій" також переживала кризу і почала здавати позиції кіностудіям з інших регіонів Індії. Як відзначали кінокритики, ні залучення на провідні ролі індійських суперзірок, ні дорогі зйомки на тлі закордонних визначних пам'яток так і не змогли з початку поточного року вивести в блокбастери жоден фільм виробництва кіностудій Мумбаї.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: