Правнучку Вагнера освистали

Правнучку Ріхарда Вагнера освистали під час Байрейтського фестивалю через екстраординарну інтерпретацію прадідівської опери.

вагнер
Катаріна Вагнер і її батько, Вольфганг Вагнер, чинний директор фестивалю
Катаріна Вагнер, правнучка Ріхарда Вагнера, що відкрила щорічний Байрейтський фестиваль новою постановкою прадідівської опери "Нюрнберзькі мейстерзінгери", була обсвистана публікою після закінчення третього акту. Як відзначає France Presse, інтерес до режисерського дебюту Катаріни в Байрейті був дуже високий.

Катаріна Вагнер, одна з можливих кандидатів на пост директора Байрейтського фестивалю, стала наймолодшим режисером, який будь-коли ставив спектаклі на сцені байрейтського театру Festspielhaus ("Дім урочистих виступів"). Крім того, вона перша жінка, що повністю самостійно поставила майже шестигодинних "Мейстерзінгерів".

Оглядач France Presse відзначає, що перші два акти "Мейстерзінгерів" були зустрінуті цілком доброзичливо, але третій, у якому актори декілька хвилин знаходяться на сцені абсолютно голими, шокував аудиторію.

Кореспондент Associated Press припустив, що традиційно консервативну публіку на фестивалі також засмутила відсутність звичних декорацій і фундаментальна перестановка акцентів у сюжеті опери.

На відкритті Байрейтського фестивалю традиційно присутні перші особи Німеччини. 25 липня 2007 року "Мейстерзінгерів" слухала канцлер Ангела Меркель. Про її реакцію на постановку нічого не повідомляється.

Реакція публіки на дебют Катаріни Вагнер може зіграти роль у виборі оргкомітетом фестивалю його нового директори. 29-річна Катаріна - фаворитка чинного директора Вольфганга Вагнера, який доводиться їй батьком. Але на пост претендують ще дві представниці сім'ї Вагнерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: