Премію Кандінського в Москві супроводжували лише скандали

Церемонія вручення "Премії Кандінського" за досягнення в області сучасного мистецтва запам'яталася скандалами. Деталі - на відео (без коментарів. Reuters).

Беляєв-Гінтовт, що має стійку репутацію націоналіста переміг в головній номінації "Проект року" з проектами "Батьківщина-дочка" і "Брати і сестри". За них отримав 40 тисяч євро. Проте арт-тусівка, яка зібралась була проти. Біля входу в будівлю мітингувальники розгорнули транспарант з написом: "Кандінському сором", а в залі торішній переможець Анатолій Осмоловський почав нестямно кричати: "Ганьба, ганьба!".

У номінації "Молодий художник року" переможцем була визнана Діана Мачуліна за "Працю", в номінації "Медіа-арт проект року" – гурт "ПГ" за "Установка мобільної агітації".

Нагадаємо, премія, встановлена в 2007 році російським культурним фондом "Артхроника". Торік лауреатами премії виявилися Анатолій Осмоловський (проект року), Владлена Громова (молодий художник), Владислав Мамишев-Монро (медіа-арт проект). Також вручався приз глядацьких симпатій: він дістався Петру Голощапову.Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: