Приходько після "Євробачення" розплакалась і побігла до психолога

Українка Анастасія Приходько, яка на "Євробаченні - 2009" представляла Росію, не змогла стримати сліз після оголошення результатів.

Анастасія Приходько так щиро переживала невдачу на конкурсі, що після фіналу їй потрібна була допомога психолога. Заспокоювати Настю довелося знаменитому на всю країну доктору Андрію Курпатову.

Під час виступу Анастасії Приходько багато хто з глядачів плакав. Намагалася стримати сльози сама Настя, але, коли стали відомі результати голосування - не змогла. Учасниця заплакала...

Потік сліз розчарування і образи Анастасії довелося зупиняти Андрію Курпатову. Знаменитий психолог цього вечора замінив Насті і батька, і матір. Ще під час підготовки до конкурсу Анастасія під керівництвом доктора працювала над собою, а за декілька секунд до виходу на сцену саме Андрій останнім обійняв її.

"Доктор Курпатов за цей час став для Насті чи не найближчою людиною, - зізналися колеги Приходько. - Вона дуже довіряє йому, саме він весь цей час допомагав їй пережити усі неприємності".

Завдяки Андрію і друзям Насті, дівчина зуміла впоратися з емоціями, які переповнювали її.

"Чого їй лише не говорили, щоб заспокоїти, - розповідають колеги Приходько. - Адже перемога не головне. Головне - гідно виступити".

Читайте також:

Анастасія Приходько відмовилась від сексу заради "Євробачення"

Брат Приходько захищатиме честь сім'ї у суді

Ображена Приходько подала до суду на Національну телекомпанію

Настя Приходько дякує українцям...

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: