Принца Гарі звинуватили в расизмі

Британські ЗМІ звинуватили принца Гарі у расистських висловлюваннях.


У розпорядження британської газети "News of the World" потрапила відеоплівка, яка зафіксувала расистські висловлювання британського принца Гарі.

Запис, як стверджує видання, свідчить, що принц під час армійського тренування називає товариша по службі азіатського походження "our little Paki friend".

У іншому епізоді молодший син принца Уельського обзиває іншого офіцера "чортовим носієм тряпки на голові" ("f***ing raghead").

Британські ЗМІ побачили у цих висловлюваннях расистські відтінки.

Слово Paki – скорочення від Pakistani, часто означає зневажливе ставлення до вихідців з Пакистану, хоча прес-служба офіційної резиденції принца Уельського заявила, що "в даному випадку, який стався три роки тому, принц Гарі використовував це слово без жодного злого наміру, як прізвисько, що закріпилося за дуже популярним членом його загону. Абсолютно очевидно, що принц Гарі не мав наміру образити свого друга".

Коментуючи вислів Гарі про "raghead", Кларенс-хаус пояснив, що під цим словосполученням принц мав на увазі терористичний рух "Талібан" і "бунтівних іракців".

Офіцер полку Blues and Royals, принц Гарі вже не раз був замішаний в скандалах. У квітні минулого року військове начальство висловило йому догану за неприпустиму для військового поведінку, зайву любов до алкоголю і нічних клубів.

Довгий час у світових ЗМІ обговорювався епізод, коли у 2005 році принц з'явився на костюмовану вечірку у військовій формі з нацистською символікою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: