Продавця, який побив Земфіру, звільнили

Продавця одного з московських магазинів звільнено після того, як він вдарив співачку Земфіру, яка поскаржилася на погане обслуговування в цьому закладі.

"Внаслідок конфлікту працівник нашого магазину виявив неприпустиму брутальність - вдарив жінку, - заявив генеральний директор супермаркету Михайло Лесюк. - Крім того, є відеозапис, який підтверджує, що Земфіра й пальцем не торкнулася цього працівника".

Земфіра
gpu.ua
Звільнили продавця, який скривдив Земфіру
"За даним фактом проводиться розгляд правоохоронними органами. Працівника, який вчинив дану дію, звільнили. Адміністрація магазину приносить вибачення Земфірі за неприпустиму поведінку працівників магазину", - додав гендиректор.

Він спростував заяви продавців-гастарбайтерів про те, що Земфіра провокувала їх "різкими заявами стосовно їхньої національної приналежності".

"Я акцентую увагу на тому, що під час конфлікту тема національної приналежності не зачіпалась", - сказав Лесюк.

Сама Земфіра сказала, що не вважає за потрібне коментувати "маячню, яку озвучив якийсь скривджений працівник", оскільки в озвученій журналістами версії немає ні слова правди, говорить зірка.

У правоохоронних органах повідомили, що після того, як Земфіра звернулася в міліцію, а потім у найближчий травмпункт - зафіксувати побої, було вилучено відеозапис з камери відеоспостереження та опитано свідків, які були в магазині.

Саме службовці супермаркету пояснили, що ініціатором конфлікту виступила співачка. Також було встановлено і опитано азіата, який, ймовірно вдарив співачку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: