Продюсер одного з фільмів-фаворитів спробував натиснути на журі "Оскара"

Режисер фільма "Володар бурі" Ніколас Картьє надіслав членам журі премії "Оскар" листи, в яких запропонував підтримати його роботу "Володар бурі".

Продюсер фільму, який є одним з основних претендентів на перемогу "Оскара", спробував натиснути на кіноакадеміків за тиждень до вручення престижної кінопремії.

Продюсер фільму "Володар бурі" Ніколас Картьє неетично повівся по відношенню до своїх колег, номінантів на премію "Оскар". Він закликав членів Американської академії кіномистецтва не голосувати за гучний фільм "Аватар". 

По електронній пошті Картьє надіслав членам журі листи, в яких запропонував підтримати його роботу "Володар бурі", а не картину Джеймса Камерона, зйомки якої обійшлися в 500 мільйонів доларів, що викликало скандал.

Листи кіноакадемікам розцінили як прямий тиск на журі. Картьє вибачився, пояснивши свої дії тим, що хвилювався перед церемонією. Однак, судячи з усього, цей вчинок з рук йому не зійде: зараз кіноакадеміки думають, як покарати продюсера фільму. У кращому випадку він може залишитися без квитків на церемонію вручення "Оскара", а в гіршому "Володаря бурі" можуть виключити зі списку номінантів на кінопремію. Втім, експерти вважають це малоймовірним.

Нагадаємо, обидва фільми - Володар бурі й Аватар, цього року претендують на 9 золотих статуеток, у тому числі і в головній категорії - Кращий фільм.

Читайте також:

Лауреатку премії "Оскар" мало не зґвалтували на жіночому кінофестивалі

Джеймс Кемерон спрогнозував переможців церемонії "Оскар"

На церемонії "Оскар" не буде виконання вживу найкращих пісень до фільмів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: