Продюсер Валерії вимагає анулювати перемогу Приходько у фіналі відбору

Йосип Пригожин проти участі Анастасії Приходько в "Євробаченні" від Росії.

Продюсер співачки Валерії, яка увійшла до трійки претендентів на участь в Євробаченні-2009 від Росії, Йосип Пригожин вважає, що треба опротестувати результати голосування професійного журі, яке вибрало українську співачку Анастасію Приходько у фіналі російського відбору конкурсу.

"Я хочу сказати не як продюсер співачки Валерії, а як громадянин Росії: я вважаю, що треба опротестувати голосування з Приходько - я в це не вірю і не повірю ніколи", - сказав Пригожин.

Продюсер вважає, що "треба зробити нові вибори і відправити на Євробачення іншу людину, тому що пісня, виконана українською мовою нічого спільного з Росією не має". Крім того, на його думку, Приходько співала "не дуже добре".

"Як може людина, яка програла у себе на батьківщині, в Україні, презентувати Росію? Це ганьба", - сказав він, додавши, що там співачка навіть не увійшла до числа п'ятнадцяти претендентів.

Нагадаємо, що Анастасія Приходько була дискваліфікована під час українського відбору за перевищення тривалості пісні на 40 секунд.

При цьому Пригожин підкреслив, що у нього "немає особистої образи" і він "не переймався б, якби переміг хтось інший". За його словами, вони з Валерією пішли до кінця, і він "спокійний і пишається її виступом".

Валерія була найсильнішою в трійці претендентів на участь в Євробаченні від Росії, вважає і відомий продюсер, член журі Максим Фадєєв.

"Я вважаю, що з цих трьох претендентів однозначна перевага була у Валерії як за професійними якостями, так і за її досвідом, і поведінкою на сцені", - сказав Фадєєв, який віддав свій голос за цю виконавицю.

Продюсер зізнався, що перемога Приходько викликала в нього сміх. "Але, якщо народу подобається, значить, це добре", - додав він.

Виступивши в Москві цієї ночі з піснею українською мовою "Мамо" Анастасія Приходько завоювала максимальну кількість голосів.


Читайте також:

Киянка Приходько представить Росію на "Євробаченні-2009"
Фінал українського відбору "Євробачення" відбудеться попри заборону суду
Скандал з "Євробаченням" дійшов до президента України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: