Продюсера "Володаря бурі" усунули від участі у церемонії вручення "Оскара"

Ніколас Картьє, який є продюсером фільму "Володар бурі", не буде присутній на врученні премії "Оскар" через власну провину.

Продюсера фільму-номінанта на "Оскар" "Володар бурі", який намагався вплинути на журі премії і закликав не голосувати за фільм "Аватар", усунули від участі у церемонії вручення премії Американської кіноакадемії.

У повідомленні кіноакадемії зазначається, що її правила забороняють виставляти фільми-номінанти в негативному світлі або відгукуватися про них принизливо.

Один із продюсерів "Володаря бурі" Ніколас Картьє не перебуватиме на церемонії вручення "Оскар", однак отримає золоту статуетку, якщо фільм виявиться переможцем.

У заяві Картьє повідомив, що шкодує про свої дії. За словами продюсера, його "наївність, незнання правил і проста дурість" не можуть вважатися виправданням такої поведінки.

Як повідомлялося, Картьє з 19 січня почав розсилати членам кіноакадемії електронні листи із закликами голосувати за його картину, а не за "фільм вартістю 500 мільйонів доларів", під яким мався на увазі Аватар Джеймса Кемерона. У деяких листах він давав членам журі більш чіткі інструкції, пропонуючи поставити Володаря бурі на перше, а Аватар на десяте місце в номінації "за найкращий фільм".

Серед санкцій, які могло бути накладено на продюсера, обговорювалася також можливість виключення "Володаря бурі" з конкурсної програми, а також відмова у членстві Картьє в кіноакадемії у разі перемоги фільму, який разом з Аватаром на сьогоднішній день вважається фаворитом оскарівського журі. Обидва фільми претендують на премії у 9 основних номінаціях.

Читайте також:

Продюсер одного з фільмів-фаворитів спробував натиснути на журі "Оскара"

Лауреатку премії "Оскар" мало не зґвалтували на жіночому кінофестивалі

Джеймс Кемерон спрогнозував переможців церемонії "Оскар"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: