Пугачова не вписала онука Дені Байсарова в заповіт

Примадонна склала заповіт. Усе майно перейде її доньці Крістіні та старшому онуку Нікіті Преснякову. Молодшого Дені у заповіті немає.

Крістіна Орбакайте, Дені Байсаров, Алла Пугачова
Paparazzi
Крістіна Орбакайте, Дені Байсаров та Алла Пугачова
Алла Пугачова накопичила чималі статки, але досі не було відомо, хто стане спадкоємцем зірки. Днями Примадонна склала заповіт. У документі вона не згадала свого молодшого онука Дені Байсарова.

Через конфлікт Байсарова і сім'ї Примадонни за право опіки над Дені стежила вся країна. Зараз 11-річний хлопчик більшу частину часу проводить в будинку свого батька, лише зрідка зустрічаючись з мамою Крістіною Орбакайте. Активно боролася за внука Алла Пугачова і вона не витерпіла, коли її онук чесно повідомив на прес-конференції, що хоче жити з татом і в прямому ефірі федерального каналу випалила: "Зрадник!" Мабуть, Алла Борисівна вирішила покарати Дені і не вписала його ім'я в заповіт.

Руслан Байсаров знає про таке рішення співачки, але ситуацію коментувати відмовляється.

"Я взагалі не знаю, коли вони останній раз зустрічалися", - сказав він.

За словами друзів родини Пугачової, Алла Борисівна не хоче бачити онука вже майже п'ять місяців - з часів скандалу.

Алла Пугачова, Крістіна Орбакайте
Life.ru
Примадонна заповіла майно доньці Крістіні
У заповіті, складеному Примадонною, фігурує два прізвища. Головною спадкоємицею співачка призначила свою єдину доньку Крістіну Орбакайте. Їй дістанеться вся нерухомість, автопарк, грошові кошти і коштовності Алли Борисівни. Про точні розмірі майна зірки мало хто знає, але навіть за приблизними підрахунками воно досить пристойне: п'ятикімнатна квартира в районі Арбата, двоповерховий будинок, нерухомість в Маямі, п'ять машин представницького класу, частки в різних бізнес-проектах.

Другою людиною, згаданою в документі, став старший онук Пугачової, Нікіта Пресняков. Йому Алла Борисівна заповіла весь свій творчий доробок - авторські права на пісні.

Багато хто чекав, що частина спадщини дістанеться Максиму Галкіну, адже він вже майже десять років весь час знаходиться поруч з Пугачовою, а останні два роки співачка називає його своїм чоловіком. Але пародист відмовився від грошей зірки.

Читайте також:

Пугачова заборонила Моїсеєву матюкатись у Києві

Пугачова приїхала на вечірку в масці з фільму жахів

Концерт Пугачової застрахували на 250 тисяч євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: