Пугачова відмовилася зніматися з Кіркоровим у вогниках

Пугачова відмовилася зніматися з Кіркоровим у вогниках

Алла Пугачова / Фото: Life.ru

Алла Борисівна попросила відзняти її у новорічному "вогнику" в той час, коли на знімальному майданчику не буде Філіпа Кіркорова. 

Примадонна Алла Пугачова відмовилася зніматися з Філіпом Кіркоровим. Примадонна попросила організаторів, щоб час її запису для новорічного "вогника" розвели зі зйомками колишнього чоловіка.

В ефірі нашумілої "Пусть говорят" Філіп Кіркоров заявив, що Алла Борисівна була в числі перших, хто подзвонив йому, коли конфлікт з Яблоковою набув розголосу. Правда, дослівно розмову він не передав.

Як стало відомо, Пугачова, утримується від будь-яких коментарів про ситуацію навколо Кіркорова, не хоче мати нічого спільного з колишнім чоловіком. Навіть ділити з ним один знімальний майданчик.

Філіп Кіркоров / Фото: Сегодня
"Робіть, що хочете, але щоб я з ним навіть не перетиналася в павільйоні", - заявила Пугачова організаторам зйомки.

Примадонна навіть була готова пожертвувати своїм часом і приїхати посеред ночі, аби не зустрічатися з Філіпом. Проте канал вирішив не ризикувати своєю репутацією і відносинами з Примадонною, тому координаторами було прийнято рішення відзняти Пугачову вдень, а вночі залишити місце для Кіркорова, який і так при денному світлі намагається на вулиці не з'являтися.

"Алла Борисівна також попросила прибрати з майданчика всю пресу", - пояснили на знімальному майданчику.

Читайте також:

Кіркорова викликали до суду за заявою Яблокової про побиття

Психіатри кажуть, що Кіркоров бреше про свою хворобу

Кіркоров побив жінку за те, що вона назвала його г**доном

Повʼязані теми:

Наступна публікація