Рада з моральності Білорусі вимагає заборонити концерт Rammstein

Громадська рада з моральності Білорусі впевнена, що концерт гурту Rammstein у Мінську - це помилка. Адже, гурт пропагує гомосексуалізм, мазохізм і інші збочення.

Rammstein
MusicRadar
Рада з моральності Білорусі вимагає заборонити концерт Rammstein
Громадська рада з моральності (ГРМ) Білорусі вимагає заборонити концерт у Мінську відомого німецького гурту Rammstein, який заплановано на 7 березня.

"Рішення везти до Мінська Rammstein - це помилка, яка може нам дорого обійтися", - вважають у Раді.

Члени Ради вважають, що творчість гурту є "неприхованою пропагандою гомосексуалізму, мазохізму і інших збочень, жорстокості, насильства і непристойної лайки".

"Для себе, можливо, вони будуть робити звичайний концерт. Але що це все буде означати в Білорусі, чия державність побудована на антинацизмі та ідеї великої Перемоги, чиє суспільство засноване на християнському та світському принципі поваги до унікальної особистості кожної людини як вищої цінності? Відповідь одна: вони будуть рубати і знищувати ще дуже крихку білоруську самосвідомість, топтати пам'ять про Перемогу та її героїв і, врешті-решт, руйнувати білоруську державність ", - йдеться в заяві.

"Що будуть робити ці німецькі хлопці, виступаючи на Мінськ-Арені, яка є одним з нових символів сучасної Білорусії і якою пишається вся країна, і як це все співвідноситься зі специфікою історичного моменту - 65-річчя Великої Перемоги, Великий Піст і, нарешті, свято 8 березня ", - йдеться в заяві Ради.

Rammstein
AFP
Рада з моральності Білорусі вимагає заборонити концерт Rammstein
Як розповів голова Ради письменник Микола Чергінець, однією з претензій до Rammstein є використання в якості декорацій на концерті символіки фашистської Німеччини. Крім того, під час концерту на сцені, на думку Чергінця, розгортаються "сцени порнографічного змісту, пов'язані зі сценами насильства".

Є у Ради претензії і до текстів пісень Rammstein. "В одній з пісень, переклад якої у мене на столі, ведуться міркування про розміри статевих органів", - заявив Чергінець.

За його словами, Рада з моральності вимагає від організаторів концерту організувати прогін виступу Rammstein і прибрати з нього всі порнографічні та насильницькі сцени.

"Америка показала приклад щодо цього гурту. Там учасники Rammstein сиділи у в'язниці", - додав письменник.

Рада з моральності - це спільний громадський орган, засновниками якого виступили Білоруська православна церква і Союз письменників Білорусі за підтримки президента країни. До складу Ради увійшли керівники всіх традиційних конфесій країни, а також кілька десятків відомих громадських діячів (письменники, вчені, артисти, спортсмени).

Нагадаємо, що 9 березня 2010 гурт Rammstein виступить у Києві в Міжнародному виставковому центрі.Гурт виступить на підтримку нового альбому Liebe ist für alle da (Любов для кожного).

Тим часом організатори київського концерту попереджають про те, що в продаж надійшли фальшиві квитки на концерт Rammstein.

Читайте також:

У Києві надійшли в продаж фальшиві квитки на концерт Rаmmstein

Обкладинку альбому Rammstein заборонили

Гурт Rammstein дасть концерт у Києві

ВідеоГурт Limp Bizkit виступив у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: