Радіо імені Пугачової

Алла Пугачова втілила в життя свою давню мрію – вона відкрила названу на честь себе радіостанцію "Алла".

Проте одержати заповітну FM-частоту (98,8FM) зірці російської естради вдалося лише з другої спроби. Кілька місяців тому заявка Пугачової та її партнерів, що була концепцією класичної радіостанції, програла тендер на радійну частоту.

Пугачова радіо
Фото: allapugacheva.ws
Алла Борисівна була шокована поразкою, проте вирішила не відступати і пообіцяла за будь-яку ціну запустити свій проект. Проте в початкову концепцію довелося внести серйозні зміни: нова радіостанція має не класичну, а популярну спрямованість. У ротацію радіо "Алла" потрапили хіти як самої примадонни, так і її колег, пише "Твой день".

Радіостанція почала мовлення в минулі вихідні і поки функціонує в профілактичному режимі. Слухачі, що випадково потрапили на цю хвилю, не знайдуть ні розважальних шоу, ні програм новин, не почують діджєїв. Повноцінне віщання радіо примадонни почне у вересні, після презентації.

Пугачова має намір брати найбезпосереднішу участь в просуванні нового бренду, а не обмежуватися лише наданням легендарного імені. Незабаром на радіо "Алла" з'являться авторські програми примадонни, вона нерідко буде гостем студії.

У найближчих планах – введення рубрики "Алло, Алла", в якій будь-який радіослухач зможе поставити питання Пугачовій і одержати на нього відповідь. Обіцяють, що часовий проміжок між питанням і відповіддю буде не більше тижня, повідомляють "Известия".

Поки ж улюблений мільйонами голос звучить в слогані: "Алла" – радіо, яке співає".

Радіо "Алла" займе частоту радіостанції "Русские песни" (98,8FM), що входить в Мовну корпорацію "Проф-медіа" (МКПМ). Учасники ринку вважають цей вибір вдалим і говорять, що бренд Алли Пугачової забезпечить пізнаваність радіостанції. Аудиторія нової станції - переважно жінки старші 30 років.

МКПМ вже одержала дозвіл Федеральної конкурсної комісії на зміну найменування ЗМІ, а запуск нової станції запланований на осінь. "Російські пісні" були експериментом по створенню нішевої станції.

Інвестиції в просування і зміну формату радіостанції забезпечує МКПМ, а Алла Пугачова одержуватиме частину від прибутку станції. За словами учасників ринку, частка Пугачової може скласти менше 50%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: