Radiohead у Інтернет

Новий альбом Radiohead можна буде викачати з Інтернету через десять днів.

Radiohead (Фото: foto.rambler.ru)
Radiohead (Фото: foto.rambler.ru)
Група Radiohead випустить свій новий повнометражний альбом через присвячений йому сайт. Пластинка називається In Rainbows і містить десять треків; її можна буде викачати з 10 жовтня 2007 року.

Нагадаємо, що наприкінці вересня 2007 року на сайті Radiohead з'являлися закодовані повідомлення, які прихильники визнали рядками з пісень. Потім була знайдена сторінка, на якій, імовірно, вівся зворотний відлік до моменту виходу альбому групи. Пізніше виявилося, що це був розіграш.

1 жовтня на офіційному сайті Radiohead з'явилося повідомлення гітариста колективу Джоні Грінвуда. Музикант представив назву нової платівки, а також дав посилання на присвячений альбому ресурс.

В даний момент у Radiohead немає контрактів із будь-якими лейблами. Група повідомляє, що спочатку платівка буде доступна тільки на сайті. Всі охочі можуть замовити версію альбому на диску або в цифровому форматі.

Вартість дискової версії складе 40 фунтів. До самого альбому додаватиметься CD з додатковим матеріалом і два вінілові диски. Прихильники Radiohead зможуть одержати цей комплект не раніше 3 грудня 2007 року.

Втім, особи, що сплатили за диски, також дістануть доступ до цифрової версії альбому, окрема вартість якої не повідомляється.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: