Radiohead за 2 дні заробили 5 млн. фунтів

За два дні гурт Radiohead зміг заробити на своєму новому альбомі In Rainbows близько п'яти мільйонів фунтів.

Radiohead In Rainbows
Ідея Radiohead встановити абсолютну вільну ціну для кожного, хто бажає придбати альбом, цілковито себе виправдала.
За два дні гурт Radiohead зміг заробити на своєму новому альбомі In Rainbows близько п'яти мільйонів фунтів, повідомляє британська радіостанція XFM.

Нині альбом розповсюджується тільки в цифровому форматі через спеціально створений сайт. Десять нових пісень Radiohead доступні для викачування з 10 жовтня 2007 року. Неназване джерело, близьке до групи, повідомило, що за перші два дні реалізації альбом придбали близько 1,2 мільйона прихильників колективу.

Музиканти не встановлювали фіксованої ціни на альбом. Всі охочі могли внести за нього будь-яку суму або викачати пісні абсолютно безкоштовно. Результати опитування, проведеного на сайті Record of the Day, показали, що в середньому покупці платили за альбом по чотири фунти, тобто загальний дохід за перші два дні реалізації склав 4,8 мільйона фунтів.

Після 3 грудня 2007 року In Rainbows можна буде отримати на фізичних носіях. До самого альбому додаватиметься CD з додатковими матеріалами, а також два вінілові диски. Вартість такого видання складає 40 фунтів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: