Расторгуєв посварився з Мазаєвим, який обізвав його п'яничкою

Друзі Сергій Мазаєв та Микола Расторгуєв, які товаришують 15 років, посварились.

Беззавітна любов лідера "Любе" до алкоголю знов позначилася на його стосунках з близькими. Днями між Миколою Расторгуєвим і його кращим другом Сергієм Мазаєвим стався гучний скандал, після якого друзі припинили спілкуватися.

Нещодавно Мазаєв в досить жорсткій формі порекомендував Миколі зав'язати із згубною звичкою. Расторгуєв відреагував агресивно, заявивши, що більше не бажає мати з Сергієм нічого спільного.

"У нас завжди були принципові розбіжності, - заявив Сергій Мазаєв. - Я особисто був запійним алкоголіком. І я вилікувався. Мені допомогли це зробити друзі. Тому я завжди хотів допомогти і Колі. А він все життя чинить опір і робить лише те, що хоче. Я дуже злий на Расторгуєва зараз, адже він навіть не намагається спробувати кинути! Шкода, що все вийшло так. Адже ми дружимо вже 15 років".

Сварка між артистами вибухнула увечері в одному із столичних ресторанів. Сергій, помітивши, як друг налягає на спиртне, не стримався і попросив соліста "Любе" стримуватись, оскільки це може викликати серйозні наслідки після операції.

"Вони цього вечора дуже сильно посварились, - зізналися спільні друзі артистів. - Мазаєв почав докоряти Миколі, що він губить своє здоров'я. Расторгуєв відповів, що у Сергія самого не ідеальне життя. Слово за слово, і стався страшний скандал".

Читайте також:

Расторгуєв вперше після операції вийшов на сцену

Миколі Расторгуєву пересадили нирку

Лідер групи "Любе" потрапив у аварію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: