Репер Ларсон розбив обличчя хлопцю, який тикав йому "фак"

Дата публікації
Перегляди
6710
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Репер Ларсон розбив обличчя хлопцю, який тикав йому "фак"

Репер Ларсон потрапив у черговий скандал

Постраждалий запевняє, що непристойних жестів не показував, а лише зауважив реперу на "Лексусі", як треба їздити.

Скандально відомий репер та зять легендерного футболіста Олега Блохіна Ларсон побив пішохода, повідомляє ТСН.Особливе.

За словами потерпілого, Ларсон мало не наїхав на людей на тротуарі, коли ті чекали зеленого світла світлофора. Молодий хлопець, який зауважив селебреті, як треба їздити, тепер має головний біль, бо отримав удар у голову.

Постраждалий Андрій П'ясецький на часі перебуває в інституті нейрохірургії.  У хлопця зламана лицьова кістка, а на голові - суцільні гематоми і черепно-мозкові крововиливи.

Він розповів, що конфлікт стався на перехресті вулиць Лесі Українки та Щорса, коли П'ясецький із друзями переходив дорогу. "Лексус" чорного кольору, фактично виїхав на тротуар і вперся бампером у ноги пішоходів.

"Мені не подобається, коли машина в трьох сантиметрах від мене знаходиться. Я звичайно підстрибнув, обурився, і він, напевно, зрозумів, що я йому щось тикав", - розповів П'ясецький.

Загорілося зелене світло, вони пішли, але Ларсон це так не полишив. Свідки кажуть, що він вискочив з машини і одразу кинувся в бійку.

"Чоловік, який вийшов з машини, схопив за праве плече, махом розвернув його по осі і вдарив з правої руки в область носа, ока, і від чого Андрій упав долілиць на асфальт", - повідомив один зі свідків.

Сам винуватець не хоче пояснювати, що сталося, та чому він підняв руку на хлопця. Він лише заявив, що все розповів міліції.

Тим не менш піар-директор репера має свою версію подій. Мовляв, Ларсону показали непристойний жест і це його образило. А хлопця ніхто не бив.

"Приїхав на точку призначення, зупинив машину... Ця людина проходила по пішоходу і показала Ласрсону, ну водію, фак... І начав випитувати, що це ти робиш... ця людина начала також плюватись, матюкатись, і Ларсон штовхнув його", - пояснив менеджер Ларсона.

Щоправда наслідки цього штурхана в Андрія "намальовані на обличчі". Постраждалий вже написав заяву в міліцію. Там говорять про ймовірне хуліганство.

Репер Ларсон розбив обличчя хлопцю, який тикав йому "фак"

Репер Ларсон розбив обличчя хлопцю, який тикав йому "фак"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6710
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація