Режисер кліпу Thriller подав на Джексона до суду

У Майкла Джексона знову проблеми із правосуддям. Цього разу режисер кліпу подав на Майкла Джексона до суду.

Режисер кліпу на пісню Майкла Джексона Thriller Джон Лендіс подав на співака до суду.

Лендіс звернувся у Вищий суд Лос-Анджелеса із позовом, в якому зазначив, що протягом останніх чотирьох років не отримував належної частки прибутку від комерційного використання відео та документального фільму про роботу над кліпом.

До позову Лендіс також додав угоду, яка була укладена ним і Джексоном у 1983 році, в якій зазначено, що режисерові належить 50 відсотків від суми прибутку, який отримано за рахунок реалізації кліпу на композицію Thriller, а також режисерської стрічки про створення цього відео. Лендіс звинуватив Джексона в шахрайстві і заявив, що виконавець поводиться неналежно.

Адвокати Майкла Джексона поки що ніяк не відреагували на позов режисера. Яку суму Лендіс планує відсудити у співака, не уточнюється. Також немає інформації про те, на яку дату призначено попередні слухання по цій справі.


Кліп на пісню Thriller, яка вийшла на однойменному альбомі Джексона в 1982 році, було знято в 1983 році і презентовано в ефірі телеканалу MTV. Ставши одним із найбільш популярних відеороликів, 14-хвилинний Thriller витримано в стилістиці фільмів жахів.

Сюжет кліпу покладено в основу бродвейського мюзиклу, робота над яким триває в даний час. Альбом Thriller, продюсером якого виступив Куінсі Джонс, увійшов в історію як диск, який найбільше продавався. Джексон отримав за цей запис вісім премій Греммі.

Читайте також:

Хіт Майкла Джексона буде на Бродвеї

Джексон смертельно хворий

Майкл Джексон прийняв ісламЗалиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: