"Роллінґи" виступили в Петербурзі

На Дворцовій площі в Санкт-Петербурзі відбувся єдиний в Росії концерт легендарних The Rolling Stones у межах їхнього світового турне А Bigger Bang.

Rolling Stones (Фото: Wikipedia)
The Rolling Stones зразка 1964 року. (Фото: Wikipedia)
На Дворцовій площі в Санкт-Петербурзі відбувся єдиний в Росії концерт легендарних The Rolling Stones у межах їхнього світового турне А Bigger Bang. 

Шоу, що відбулося за повного аншлагу, відвідали більше 50 тисяч чоловік. Фани, що не змогли придбати квиток, слухали концерт біля Ермітажу, Александрійського стовпа та Ісаакієвського собору. 

Концерт почався на півтори години пізніше заявленого часу. Перенесення було викликано тим, що виступ "роллінґів" супроводжувало яскраве світлове шоу, яке глядачі могли не оцінити з тієї причини, що в Петербурзі наразі світлий період. 

На розігріві у ветеранів року виступили Steve Harley and Cockney Rebel. Самі "роллінґи" грали довше запланованого - більше двох годин. Концерт завершився майже опівночі грандіозним феєрверком. 

Виступ розпочався однією з найвідоміших пісень Rolling Stones, яка й назвою ("Заведи мене"), і своїми першими акордами відразу запалює публіку. Під феєрверк Мік Джаґґер вийшов на сцену в сірому фраці й вітав слухачів російським "Добрый вечер”. 

Упродовж концерту соліст перевдягався десятки разів і приблизно стільки ж говорив російською. "Вот выходит наша группа", - сказав він, представляючи російською членів колективу, а звертаючись до фанатів, зауважив: "Я вас видел". 

Джаґґер бігав і стрибав по сцені так само енергійно, як і 40 років тому, підтримуючи себе єдиним "допінгом" – ковтками простої води, доводячи знов і знов, що й він, і його ровесники-колеги - 60-річні музиканти - знаходяться у відмінній фізичній формі. 

Rolling Stones (Фото: www.12x5.de)
The Rolling Stones зразка 2007 року. (Фото: www.12x5.de)
"Роллінґи" підтвердили свій імідж "брудних хлопців". Так, гітарист Кіт Ричардз (через якого зірвався торішній концерт у Петербурзі, оскільки він отримав травму, впавши з пальми на острові Фіджі), виконуючи блюз, смачно палив і спльовував; під звуки іншої пісні Мік Джаґґер еротично танцював з голосистою чорношкірою дівчиною з "підпівки". 

Пісню Satisfaction, що стала своєрідним гімном "роллінґів" і викликала особливе захоплення, музиканти виконали вже на пересувній сцені, яка переїхала зі всім устаткуванням та інструментами майже до самого центру Дворцової площі - туди, де розташовувалися "стоячі" місця. 

Прихильники групи також не відставали від своїх кумирів. Як тільки перші акорди знаменитої пісні Miss you звалилися на площу, всі, хто придбав квитки до дорогого "сидячого" партеру, стали на крісла й більше вже з них не сходили. Фанати демонстрували знання кожного слова з міксу пісень "роллінґів", складених із традиційного блюзу, емоцій, класики жанру й високохудожніх переливів гітарних струн і риффів, що імітували духове звучання. 

Кожен третій слухач був одягнений у футболку з зображенням кумирів або їхнього логотипу (зокрема, лідер групи "Машина времени" Андрій Макаревич) або тримали в руках плакати з визнанням любові до "роллінґів". 

Наступне шоу The Rolling Stones в межах туру відбудеться 1 серпня в Гельсинкі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: