Російський фільм з Остапом Ступкою ризикує потрапити під заборону в Україні

Експерт вважає, що новий фільм "Ми з майбутнього-2" може бути не допущений до прокату в Україні через сцени ображення національної гідності українців.

Російський фільм "Ми з майбутнього-2", прем'єру якого призначено на середину лютого 2010 року, може бути недопущений до українського прокату.

Так вважає через медіаексперт Ярослав Підгора-Гвяздовський, називаючи можливою причиною наявність у фільмі сцен, що ображають національну гідність українців.

"Новий російський фільм (у ньому знімалися також українські актори — Остап і Дмитро Ступки) виявився "на межі заборони" у нашій країні після показу чорнового варіанту стрічки в Мінкульті", - розповів Підгора-Гвяздовський.

"Російську прем’єру призначено на середину лютого 2010-го, але невідомо, чи потрапить ця картина на екрани України, оскільки вже надто "своєрідно" розставлено деякі історичні акценти", - пише експерт.

На думку Підгори-Гвяздовського, показ фільму може бути заборонений на підставі ухвали Кабміну, котра регулює видачу держпосвідчень на право демонстрації кінопродукції.

"Фільм, на мій погляд, може потрапити під заборону "де-юре", тому що деякі моменти підпадають під два пункти "Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів"..., а саме: "приниження і образа нації або особистості за національною ознакою", "пропаганда фашизму і неофашизму", - вважає Підгора-Звяздовський.

Зазначимо, що влітку в Україні заборонили показ комедії "Бруно" з британським коміком Сашею Бароном Коеном в головній ролі. 

Читайте також:

Росія не відкрила Україні архіви про Голодомор

Ющенко: Обіцянки зробити російську мову державною - спекуляція

Російський солдат, який втік до Грузії, виявився українцем-контрактником

У Києві зі скандалом пройшла презентація книги "Без Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: