Рудьковська закохалась у дизайнера і не хоче заміж за Плющенка

Перед майбутнім весіллям з Євгеном Плющенком Яна Рудьковська закрутила роман з німецьким дизайнером.

Весілля Яни Рудьковської, яка є продюсером Діми Білана, може бути зірване через захоплення блондинки німецьким дизайнером Філіппом Плейном. У Москві Яна виставляє напоказ свої романтичні стосунки з дизайнером, тоді як жених-фігурист Рудьковської займається підготовкою до гастрольного туру в Санкт-Петербурзі.

Рудьковська і Філіпп Плейн раз у раз розгулюють на очах оточуючих, пристрасно обіймаючи один одного. Подібну поведінку продюсер Діми Білана вважає нормальною, оскільки в світській тусовці всім відомо про те, що Яна і Євген Плющенко – найміцніша пара шоу-бізнесу.

Євген Плющенко, Яна Рудьковська
Комсомольская правда
Кажуть, що Яна та Євген - найміцніша пара шоу-бізнесу
Відкритий флірт з дизайнером Рудьковська називає дружніми взаєминами. Але пристрасні обійми Філіппа і Яни не можна назвати просто дружніми. Не схоже, що цю парочку пов'язує лише робота.

"Женя Плющенко, мабуть, не знає, що твориться за його спиною, - напівжартома говорить друг Плющенко. - Яна з Плейном, схоже, не соромляться вже нікого! Щоночі - ресторани, тусовки".

Нагадаємо, минулого року під час перельоту у Яни вкрали камеру, на якій були її інтимні кадри з Євгеном Плющенком. Цей інцидент ніяк не вплинув на їхні стосунки, лише укріпив їх. 

Читайте також:

Катерина Гусєва роздяглась перед 20 чоловіками

У співачки Кессі викрали її оголені фото

Вагітна Хайді Клум роздяглась у прямому ефірі

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: