Сербія звинувачує Боснію в плагіаті

У Сербії розгорівся скандал навколо пісні, яку на конкурсі "Євробачення-2009" має виконати гурт "Регіна", який представляє Боснію і Герцеговину.

Як показала експертиза, яка завершилася в Белграді, приспів пісні збігається з приспівом композиції "Вівтар", музику для якої написав заступник голови уряду Сербії, міністр економіки Младжан Дінкич.

"Вівтар" вже виконувався в Сербії і здобув велику популярність, пише сербська газета. Її інструментальна версія використовувалася в одному з ірландських фільмів. Тепер авторитетна експертиза підтвердила, що мова йде про плагіат.

У свою чергу менеджер гурту Регіна Рака Марич замовив паралельний аналіз у боснійських фахівців, які стверджують, що "про плагіат не може бути й мови".

Самі музиканти спростовують обвинувачення в плагіаті.

"Ми вважаємо, що мова ні в якому разі не йде про плагіат, і твердо впевнені, що у нас гарна пісня. Ми не збираємося змінювати композицію для виступу", - заявила представник делегації Боснії та Герцеговини на Євробаченні Майя Ченгич.

Міністр Младжан Дінкич, інтереси якого, якщо вірити сербським експертам, постраждали в цій ситуації, проявляє стриманість.

"Я б не хотів, щоб все вийшло з-під контролю, щоб нам довелося вирішувати цю проблему через суд. Я порадив своїм адвокатам знайти компромісне рішення і запропонувати представникам БіГ включити мене в співавтори пісні. Саме в такому вигляді композиція повинна відправитися на конкурс у Москві", - сказав він.

Читайте також:

Скандал з "Євробаченням" дійшов до президента України

В інтернеті з'явились фальшиві квитки на "Євробачення"

Світлана Лобода представить Україну на "Євробаченні-2009"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: